| Misha4 a întrebat:

Salut
Am si eu nevoie de o idee cu un nume de magazin (real) de incaltaminte si accesorii (genti, curele piele, portofele, etc)
Multumesc si astept ideile voastre!

6 răspunsuri:
| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Fashion Boutique, Brand, Briliant, Deluxe, Estetic cam atatea imi vin in minte. Sper ca raspunsul meu a fost de folos!

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

H&M,Nike,Adidas si Ck.

| TomaFlorentina8050 a răspuns:

Iti spun si firme. Zara, H&M, Nike, Sport, Bigotti, Adidas, Aldo, Bata, Bootik, Brands, BSB, CCC, Cellini, CK, Diverta etc. Sper ca te.am ajutat... Fundă?

| Misha4 explică (pentru TomaFlorentina8050):

Multumesc., dar nu am nevoie de un brand deja existent si asa mare. Eu o sa am un magazin micut cu marfa din piele dar la preturi mici in comparatie cu ce este pe piata.

| Alexandra123Maria a răspuns:

Annacori

| Misha4 explică:

Numele magazinului sa fie ceva usor de retinut!
NU ma intereseaza brandurile mari care deja exista pe piata!
Magazinul pe care vreau sa.l deschis este mic, cu marfa din piele, preturi mici!
Multumesc