| Atât_Ştefan_1995 a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de un cont de paypal deoarece vreau sa imi iau ceva de pe ebay, problema e ca eu nu am cont si nici card de credit si daca gasesc pe cineva din Constanta sa ma ajute cu treaba asta ar fi frumos.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa ai banii tai, puse in cont, de unde se transfera pe PayPal.
NIMENI nu-ti va da contul lui personal sa platesti din el, mai ales un necunoscut.
Roaga-ti parintii sa deschida un cont pe numele lor (daca nu esti inca major) si depune in cont banii necesari platii PayPal (schimb valutar, comisioane, etc, la banca iti vor calcula suma necesara).