| Bican_Cristian_T._2001 a întrebat:

am o pereche de sneakers din zara care aveau piele d-aia artificiala pe ei, din aia care se exfoliaza cu timpul( ii am de putin. timp si a inceput sa se exfolieze, si mi plac foarte mult si as vrea sa stiu daca pot sa o rup de.tot, si sa i revopsesc cu ceva, se poate? Aveti idee?

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

Cumperi alti. Vopsiti arata urat. Cauta pe mycloset.ro, vezi ca au marfa ca lume asi reduceri faine. Eu mi-am luat niste chestii de la ei.