| Akame1347 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare pentru oamenii care au mai comandat de pe joom, comandat și eu prima data de pe site-ul ăsta și nu prea știu ce taxe o să plătesc când îmi ajunge coletul, știu doar că o să plătesc TVA%19, este un colet de 70€ dar mă gândeam că poate mai sunt și alte taxe, e prima oară când comand din străinătate

1 răspuns:
| DydyHry a răspuns:

Bună! Din câte știu eu, livrarea se face prin poștă și este gratuită, eu nu plateam decat produsul pe Joom fara alte taxe. Durează pana ajung produsele 1 luna 2 chiar. O singura data mi-au oprit la posta un colet care era peste 200 de lei si ma-au sunat sa vin sa plătesc taxele de transport. Nu am vrut si l-am declarat pe Joom neprimit si mi-au dat banii înapoi! Spor!