| Andrei095gmr a întrebat:

Am si eu o intrebre, vreau sa-mi cumpar mai multe chestii de pe eMAG, cum fac ca sa cumpar mai multe si sa imi vina intr-un colet toate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le pui in cos pe toate, si daca sunt valabile de la acelasi depozit, toate produsele, ti le trimite pe toate intr-un singur colet, daca nu, o sa ti le trimita in functie de cum au ei produsele disponibile in depozite.
Ca n-au doar un depozit in ro, au mai multe.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/2A8ntbo Ai aici majoritatea raspunsurilor. Odata ce le adaugi in cos, o sa vezi vanzatorul (daca toate sunt de la eMAG, o sa vina cel mai probabil toate, mai ales daca sunt pe stoc). Cateodata sunt trimise cele de pe stoc si ramane sa iti vina si cele pe stoc furnizor daca se poate, s-au intampalt cazuri. Poti vorbi, si cel mai probabil, daca tu cumperi de la acelasi vanzator iti vor veni toate intr-un sigur colet sau toate in colete mai mici dar in aceeasi zi.

| Bondarel99 a răspuns:

Alegi ridicarea de la posta și te duci intr-o zi și le iei pe toate.

| NLS a răspuns:

Produsele mai mari, gen carcase de PC, vin în ambalajul original, sau ambalate suplimentar, însă nu in acelasi colet cu restul comenzii.
Prețul plătit este cel standard, indiferent câte colete vin, și chiar dacă ție îți sunt livrate în zile diferite.