| AlexStefan1 a întrebat:

Am un portotofel de piele maro si as vrea sa-i iau ceva pentru piele, ceva ca sa-l faca mai lucios. Ceva recomandari?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Obiectele din piele devin mai lucioase prin frecarea cu ceapa. Apoi dai lustru cu o perie moale sau o bucata de blana de oaie. Pentru intretinere solutie: http://bit.ly/2NtPbXd Atentie! Daca dai cu solutia isi pierde luciul.

| sierra1 a răspuns:

Fane mamă, in portofel de ce-ai băga luciu, bagă bani (doar sărăcia e lucie și nu e cazul tău, nuuuuu?)