| TheRares99 a întrebat:

Salut.Am vrut sa imi comand o camasa de la hollister,site oficial,dar cand sa finalizez comanda, nu am vazut alta optiune decat cu cardul...altcumva nu pot? nu am card si nu am vazut varianta ramburs. poate pentru ca e international..raspuns rapid va rog!

2 răspunsuri:
| Andraandra_8595 a răspuns:

Daca nu scrie... probabil nu se poate. eventual poti trimite un mesaj/e-mail site-ului si sa intrebithinking

| TheRares99 explică (pentru Andraandra_8595):

Pana trimit, pana raspunde, se duce oferta.Mersi de raspuns oricum, apreciez.