| raul25raul a întrebat:

Salut an un samsung corby. Imi pot downloada de undeva de pe net un bluetooth pentru calculatorr sa mearga sa trimit cu el ce vreau sa dau de pe calculator pe corby: jocuri pentru telefon muzica.

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Salut. nu exista program pentru transmitere de semnala bluetooth. incearca sa cumperi un dispozitiv bluetooth, care e prin usb. apoi poti sa transmiti fisiere de pe pc pe tel. il poti cumpara din magazine gsm, sau din altex, domo etc. sper ca ti-am fost de folos.bafta!