| marko19 a întrebat:

Salut as avea o intrebare cu placile video
de ex daca vreau sa cumpar un ATI HD5450 1GB DDR3
conteaza ca este ddr3?

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Memoriile DDR3 sunt ale placii video, nu are legatura ca tu ai alt tip de memorie RAM!

| Minks a răspuns:

Nu conteaza, slotul de pe placa de baza trebuie sa fie compatibil cu cel al placii video. PS: Ati HD5450 e o placa video slaba, nu te lasa pacalit de cantitatea mare de memorie. In jocuri cel mai mult conteaza procesorul grafic (GPU), nu memoria video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| marko19 explică:

Aham si ce placa video imi recomandati? ca sa pot juca Call of duty Black Ops Full Graphics?