| Mita2296 a întrebat:

Salut, as dori sa gasesc niste importatori pentru haine Second Hand, as vrea sa deschid un magazin de genul sau chiar outlet.
Orice raspuns este bine venit multumesc!

4 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Nu te mai obosi dacă vrei să faci asta în București. Nu merg magazinele cu haine second hand.

| Mita2296 explică (pentru anonimuIl):

Nu vreau sa fac asta in Bucuresti, sunt din Giurgiu iar aici locurile de munca cu un salariu mai bunicel nu prea exista, nu vreau sa fac o avere din toata treaba asta, Multumesc

| anonimuIl a răspuns:

Sau poți cumpăra direct o afacere care este deja un magazin cu haine second hand și așa preiei și clientela formată și primești și magazinul cu stoc de marfă și cu locul de unde aduce marfa aia.

| Mita2296 explică (pentru anonimuIl):

La mine in oras sunt cateva, si nu le vind nimeni tocmai asta este ideea, studiez de ceva timp piata si aproape zilnic merg de ceva timp prin toate magazinele SH sa observ potentialul de clienteala si din zi in zi sunt mai multi oameni, Multumesc