| LLuucckk a întrebat:

As dori sa imi dati cateva idei de cadou pentru majorat pentru o prietena buna.
Multumesc!
Funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Un parfum, un set avon, un ursulet de plus, sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde de buget. O bratara sweet de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-inimioare-sidefii-6532145 sau o bluza cu un mesaj ca pentru 18 ani.
Daca vrei tu sa faci cadoul poti lua un album dragut si sa scoti niste poz cu voi de-a lunul ailor. Sigur o sa-i placa.

| PinkIceCream5 a răspuns:

Fiind o prietena buna presupun ca o cunoști destul de bine încât sa știi ce ii place. Eu ți-as propune sa ii cumperi o rochita lejera de vara scurta sau lunga cat mai colorata ( anul asta se poarta cat mai colorat ) cum consideri tu ca i-ar placea si pe langa o bratarica sau niște flori.