| roxanamaria54 a întrebat:

As vrea sa comand de pe Amazon, sau Ebay. Trebuie sa platesti cu, cardul? Care site este mai acesibil la taxa? Daca ati mai comandat in ate zile va sosit coletul?

Răspuns Câştigător
| AdyMarius10 a răspuns:

Se plateste cu cardul sau PayPal, coletul ajunge in 1 sau 2 saptamani.In opinia mea amazon este mai accesibil, dar si mai de incredere.Atentie, pentru a nu plati alte taxe vamale, comanda de pe site-ul amazon.co.uk sau ebay.co.uk dedicat europenilor.

2 răspunsuri:
| PikaPikaChuChu a răspuns:

Da se plateste cu cardul. dureaza maxim 2 saptamani sa zic

| ThWalrus a răspuns:

Se plateste cu cardul/paypal. Coletul ajunge in aproximativ 1-2 saptamani ( majoritatea vanzatorilor au un tabel care specifica durata pentru fiecare regiune).