| Anonimul726 a întrebat:

! Salut! Aș vrea să cumpăr un telefon și niște huse de pe ebay. E 750 de dolari și una e 0.01 dolar shipping și celelate free. Cât este taxa vamală și trebuie să merg la vamă să le iau? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa mergi la vama ca sa le iei, o sa iti vina la adresa pe care ai intregistrat-o pe contrul de ebay. Daca spune acolo ca nu este taxa de shipping inseamna cu nu trebuie sa mai platesti nimic in afara de produs.

| Anonimul726 explică (pentru Gabriel9707):

Ai experiență în cumpărarea cu ebay?

| Gabriel9707 a răspuns (pentru Anonimul726):

Da, am mai cumparat de pe ebay si de obicei produsul iti vine la adresa ta sau la oficiul postal local.