| qwerty222 a întrebat:

As vrea sa finalizez o primă comanda pe aliexpress si ceva mă împiedică. Eu am card visa cec bank. O fi din cauza asta? Chiar am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Fa-ti cont de paypal, atasezi contul bancar, il activezi a doua zi caci ti se va emite un cod pe care il gasesti in extrasul de cont si abia apoi poti face cumparaturi online pe orice site.

| Edmonds2342 a răspuns:

Ce anume te împiedică? Din câte știu poți comanda cu visa pe AliExpress. Și nu, pentru a comanda de pe acest site nu ai nevoie de PayPal. O spun din experiența

| qwerty222 explică (pentru Edmonds2342):

Nu am nicio idee, am introdus datele corect

| Edmonds2342 a răspuns (pentru qwerty222):

Și ce mesaj îți apare când dai buy? Încearcă tutoriale pe net cum sa comanzi de pe AliExpress