| gViNt a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un BMX.Sunt din Craiova.Stie cineva niste magazine de biciclete din Craiova in care se gasesc si BMX-uri?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Craiova nu stiu niciun magazin care sa vanda BMX, dar poti incerca sa comanzi de la magazinul BMX Magazin, cel mai ieftin BMX (si bun)are fi cam la pretul de 1.500.000 (15 Milioane lei vechi),cam acest BMX este cel mai ieftin dupa cate este pe site, sper ca ti-am fost de folos, alte detalii pe site.

| gViNt explică (pentru anonim_4396):

Stiu multe magazine online de unde pot comanda si stiu si BmxMagazin dar sunt cam scumpe.Dar vroiam sa stiu daca e vreun magazin de Bmx in Craiova. Oricum mersi.