| VortexLuz a întrebat:

Aș vrea să-mi comand niște adidași de la New Balance sau Nike de pe "epantofi.ro". Chestia e că nu am mai comandat niciodată de pe site-ul asta si nu prea stiu ce sa zic. Produsele sunt originale? Este de încredere site-ul? A mai comandat cineva de pe el?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine cumpara originali de la nike

| pisicuta123456789 a răspuns:

Da, este ok site -ul

| mgtow a răspuns:

Original cumpara din Olanda de la www.footlocker.eu dar vezi ca incep de la 80€ 100€ in sus. Eu am platit 150€ pe nike - tot ce cumperi din Romania e imitatie fals nu avem produse bune calitativ sa stii

| Claxon987 a răspuns:

Sunt scumpe, da sunt originale, gasesti si mai ieftin si originale

| Adry05 a răspuns:

Da, sunt safe. Poti sa comanzi.