| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati un site, de unde pot cumpara un iPhone 4S nou, in afara de amazon dar sa mai fie in stoc. Am cautat pste tot, eMAG, Orange, GSM dar s-au vandut. Dau funda, repede va rog.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.compari.ro/......196228985/
Incearca aici.
O seara buna:)

| FlorinCiokan a răspuns:

Cred ca tot tu ai mai pus acesta intrebare. Te sfatuiesc din nou sa nu dai 1400 lei pe un iPhone 4s nou.
Acum gasesti la 1700 iPhone 6.
Si la 1100 iPhone 5s. Crede-ma 1400 lei pe un iPhone 4s e o mare prostie.
Daca ai de dat 1400-1500 lei. te sfatuiesc sa astepti sa mai faci 300 lei si sa iti iei un iPhone 6 second hand. daca iei altceva o sa regreti. eu am patit happy Bafta.

| PetraCatalin a răspuns:

Flanco,Altex,EvoMag,Media Galaxi...

| Alex299 a răspuns (pentru PetraCatalin):

Am zis sa mai fie in stoc, daca raspunzi doar sa-ti apara numele, degeaba...

| o1cristina a răspuns:

Http://bit.ly/1QTJ9uL doar aici... dar trebuie sa intrebi