| cco a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca un lantisor cu un pandantiv(initiala iubitului) ii un cadou frumos sau stupid pentru iubita. Mersi!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fain, stai lin ^^
Nu ii lua si cu initiala ei, arata mai bine o singura litera pe lant. Poti sa-i iei si un lant cu o inima la mijloc pe care sa fie gravata initiala ta pe spate.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Depinde de gusturile fetei. Dar, nu cred ca poate fi stupid, daca relatiile intre ei sunt solide.

| cco explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Ma refer ca era mai de bun gust un pandantiv cu inimioara sau cu ambele initiale? Ii mai ok sau ii la acelasi nivel cu o singura initiala, aceea a iubitului?

| Adry05 a răspuns (pentru cco):

Ar fi dragut sa iei ambele initiale si ea s-o poarte pe a ta tu pe a ei. si ia lantisorul la tine si pune-l la gat dupa ce i-l pui ei. Mi se pare un gest adorabil si daca aveti peste 6 luni si pare a fi o relatie serioasa, e un cadou potrivit. Daca sunteti in primele luni, ia un lantisor simplu.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru cco):

Eu cred ca numai initiala iubitului. Dar pot fi si amindoua. Ea va alege ce sa poarte.