| denisTiky a întrebat:

Salut, as vrea un telefon frumos care sa aiba spatiul de stocare decent si sa faca poze si videoclipuri frumoase, clare si pe timp de noapte, slow mo, timelapse, etc. M-am gandit la galaxy s10e dar nu stiu ce sa zic, momentan ma mai gandesc, e cam scumpicel. Stiu ca Huawei-urile (unele din ele, p30 parca) sunt foarte bune la poze dar am mai avut si m-am cam saturat de ele, de aceeasi interfata zi de zi, e plictisitoare. As vrea un Samsung acum cum sunt noile modele lansate(a50-70 am auzit pareri cam proaste, nu stiu ce sa zic) ma gandeam la galaxy a8s sau cum ziceam mai devreme, s10e sau s10lite am auzit ca s-a lansat dar habar nu am cum e si cat costa.

Funda!

4 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Iti recomand seria S de la Samsung. S8 S9 sau S10. Sunt excelente.

| denisTiky explică (pentru morfeo):

Stiu ca sunt excelente, dar sunt si scumpe

| TheMadKing a răspuns:

Salut, sper ca ai auzit de Xiaomi este o firma Chineza care are telefoane bune la pret iesftine, eu iti recomand Xiaomi K20 pro are SnapD 855, probabil cel mai bun procesor 2019 si cu 6-8 gb de ram stai fara griji, fotografii foarte bune. Uite un link daca cumperi de pe Aliexpress la fel ca mine. Bafta si fa o alegere buna.
https://www.aliexpress.com/......11193.html

| Gigi777 a răspuns:

Economiseste banii pentru ca o sa ai nevoie de ei mai incolo in viata. Multumeste-te cu telefonul pe care il detii pentru ca sunt sigur ca este bun, asa cum este el, crapat. Daca totusi vrei sa-ti achizitionezi un telefon, gandeste-te daca chiar ai nevoie de acest telefon si achizitioneaza-l pe cel mai ieftin.In general ai nevoie de telefon pentru a face poze, a tine legatura cu celelalte persoane, a avea acces la internet si pentru a te trezi alarma dimineata. Dar ai grija cand intri in lumea retelelor de socializare caci pot sa te izoleze de ceilalti daca folosesti in exces si iti strica ochii, iar jocurile sunt o pierdere de timp. Traiesteti viata din plin, admira natura, intretine relatii de prietenie, de iubire cu alte persoane caci ea este una scurta si toti vom muri intr-un final. Sanatate!