| edialexandru97 a întrebat:

Aseara am facut comanda la Bershka de niste tricouri. Era lichidare de. Toate tricourile chiar si alea de la 90 de lei erau doar 20. Am facut comanda de 5, marimea M:))). Problema este ca eu pana acum nu mi-am cumparat tricouri doar de la Pull and Bear, marimea S si am un singur M, un tricou simplu negru.Sunt baiat am 1, 70m si intre 65 si 70 de kg. Ce ziceti M O sa fie bun?

Asta e unul dintre tricouri - http://postimg.org/image/ki7rg4xpv/

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

S-ar putea sa stea ca pe gard. Oricum e urat, asa ca nu e mare pierdere big grin

| KeNzor2k a răspuns:

Nu prea cred si eu am aceeasi inaltime ca tine si 68 kg happy si port S