| Moldoveanu15 a întrebat:

Aveti idee de ceva site cu fake-uri? Sau din ce bazar din Turcia se aprovizioneaza toate "buticurile" de pe Facebook?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te duci in Europa sau Dragon (Voluntari) si gasesti atatea ca nu o sa iti ajunga o zi sa le studiezi. De acolo se aprovizioneaza o gramada de magazine din toata tara si de pe net.

| Preotul500 a răspuns:

Nu o sa le găsești online. Depozitele sunt "mini afaceri" in Turcia si care nu se arată online, totul e la fata locului într-o loc specific, fiind firme contra făcute.