| Meckgraffity a întrebat:

Salut, azi un baiat mi-a pus un colet si as vrea sa stiu cand va ajunge. Coletul tau este in tranzit.18 Mai 20:33ClujColetul tau a fost ridicat.18 Mai 16:18ClujColetul tau va intra in posesia noastra in curand.18 Mai 13:52 acestea sunt statisticele

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se intelege nimic. Unde a depus coletul.
Daca este de pe site-ul unei firme de curierat rapid, de regula acesta ajunge in 1-3 zile lucratoare in functie de:
- localitatea de destinatie - orase, comune, sate izolate.
- cantitatea de expeditii din localitatea de destinatie care trebuiesc distribuite.

| Meckgraffity explică (pentru CodrutElian1990):

Eu am intrebat daca vine maine (azi), nu daca vine in 3 zile

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Meckgraffity):

Daca nu stii ce scrii nu sunt eu de vine. Ai intrebat: "cand vine". E atat de greu de inteles limba romana pentru tine?
In al doilea rand nu ai specificat unde l-a pus.