| Bogdanache a întrebat:

Salut, ca sa comand de pe banggood, trebuie sa plătesc inainte. Daca da pot plati cu paysafecard ca sa nu mai bag bani in paypal avand in vedere ca am 14 ani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu paysafe poti platii doar local, in Romania, nu poti platii nimic online sau international.
Iar cont paypal oricum nu poti avea, ca ai doar 14 ani.
Mai poti platii cu credit cardul parintilor, daca ei accepta.

| Bogdanache explică (pentru Violleta2022):

Trebuie introdus si pin-ul de la card?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdanache):

NU! Nu este bun pinul, cand faci tranzactii online!

Daca folosesti credit cardul ai de introdus:
-Numele si prenumele - de pe credit card
- numarul de credit card - format din 16 cifre
- data expirarii -asa cum este scrisa pe card (exemplu: 03/19)
-iar pe spatele cardului este un cod de securitate din 3 cifre, care trebuie si ala scris