| GunPoint a întrebat:

Cand eram mic erau la magazin niste tigari umplute cu guma si puteai lua acea guma sa o mesteci. In ultimul timp nu am mai vazut asa ceva la vreun magazin din apropiere si vreau sa stiu daca se mai fabrica si daca se mai gasesc la voi in oras.

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Sincer la Bistrita nu se mai gasesc happy am vrut sa ii fac cadou unei prietene din copilarie insa nu am gasit la nici un magazin, am intrebat si cativa furnizori, dar se pare ca... cerintele pietei sunt altele happy