| Justusee34 a întrebat:

Salut.
Cand este Black Friday?
Vreau sa cumpar ceva de pe pc garage, eMAG sau altex...

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vinerea oficiala din Romania pentru Black Friday este: vineri, 27 noiembrie.
Evident ca mai multe site-uri au inceput cu reduceri si lucruri de genul dar... nu iti garantez ca o sa gasesti mai ieftin decat in ziua respectiva. Unele insa chiar nu o sa se schimbe fata de cum ar fi cu reducerile de acum.

Bafta!

| Wr3nch a răspuns:

La altex si media galaxy o inceput deja.

| Frank51 a răspuns:

Black friday inseamna lichidari de stoc la produse care nu se vand, de regula se ofera o reducere nesemnificativa.