| AlexeyMan99 a întrebat:

Salut, care ati comandat vreodata de pe Amazon, care e pretul transportului? As vrea sa comand un trening dar nu stiu care e treaba si imi e frica ca am vazut un episod cu Nelson in care nu stiu cum l-au fentat pe un site din UK si a trebuit sa plateasca 900 de lei transport, nu vreau sa risc sa patesc asa ceva

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu te mai lua dupa incultul acela de nelson, oricum este un proxenet batran ce nu prezinta nicio calitate umana in afara de starnitul rasului asta datorat de apectul sau fizic. Spune multe miciuni si vrajeli e un fel de scoaterea bulangiului cum spun golanasii in cartier. Daca iti spun ce face acest interlop pentru bani, dar in fine, tot ce pot sa va zic despre nelson mondialu aceasta vulpe batrana este ca are fraieri care dau lovituri prin afara pentru el, si proxeneti care lucreaza pentru el, este deci un fel de sef de clan, o cioara cu venituri din surse neimpozabile de catre statwinking unde esti tu statule? statule degeaba...
Iar cei care-l urmaresc pe Youtube ar trebui sa nu o mai faca, 1. pentru ca este un nimic de om si 2. pentru ii faceti bani acestui gunoi chiar prin vlogul lui, acest gunoi care nu a muncit in viata lui! deci jos cu gunoaiele!

| FreddieM a răspuns (pentru Simpatic):

Ti-am votat pozitiv comentariul despre Nelson, subscriu ideilor tale. Dar am observat ca ai primit si voturi,, nefolositor" si,, eronat". Pacat ca autorul lor nu are ficatul sa-si spuna punctul de vedere aici, in mod public.
O zi buna

| Simpatic a răspuns (pentru FreddieM):

Omul mi-a spus prin mesaj privat ca a dat din greseala acel calificativ, stiu cine este dar nu dezvalui caci nu vad rostul. Apreciez sinceritatea lui cat si pe voi cei care ati dat calificative bune!

| mihai69 a răspuns:

Fiecare produs are menționat costul transportului în funcție de ce anume alegi - normal, curier rapid etc.

| FreddieM a răspuns:

Pe Amazon iti scie clar cat costa transportul nu poti sa fii fraierit. Poti simula un ordin si prima sa platesti vei vedea ca ti se arata in contul final pretul transportului. Iti convine, cumperi, nu-ti convine, cauti alt vanzator.