| anonim1808 a întrebat:

Salut:* care imi spune cum pot sa scot guma de mestecat de pe blugi? fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Stefan94 a răspuns:

Pornesti fierul de calcat si il lasi cam un minut pana se incinge.Intre timp tu iei o coala A4 de desen/imprimanta o pui pe locul cu guma apoi simplu de tot calci cu fieru pe locul ala pana se dezlipeste.Mult succes.

5 răspunsuri:
| aktlk a răspuns:

S-a mai dat raspuns la o astfel de intrebare aici: http://www.tpu.ro/......upa-haine/

| FurniciCoapte a răspuns:

Poti sa o scoti folosind fierul de calcat si o foaiehappy:pui foaia pe suprafata unde este guma si pe urma dai cu fierul de calcat pana se iahappy. Mult norocbig grin

| Mia010 a răspuns:

Pune o cola de hartie alba peste guma si da cu fierul de calcatwinking

| Adr1an a răspuns:

Incearca sa dai cu gheata peste. in mod normal se intareste si apoi o poti dezlipi.

| enul a răspuns:

La fel am patit si eu, si incearca cu alcol sanitar merge, ai increderwinking, ser ca te-am ajutat big grin