| anonim_4396 a întrebat:

Cat de sigur este sa comanzi produse de pe Amazon?

Vreau sa îmi cumpăr o drona pe care nu o găsești în România.

https://www.amazon.com/......mp_s_a_1_6 ie=UTF8&qid=1534768735&sr=8-6&pi=AC_SX236_SY340_QL65&key words=hubsan+x4+pro&dpPl=1&dpID=41abK3WtuOL&ref=plSrch

Și îmi e frica sa comand ca "poate nu îmi vine comanda" sau "poate vine stricată", etc.

Aștept sfaturi.
Mulțumesc!
Dau funda!????

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Salut, eu folosesc amazon de peste 5 ani, pot să spun că este rapid și sigur. Cel mai simplu te uiți la calificative, ca pe okazii, la linkul dronei, vânzătorul are 16 calificative, unele spunând cum că au este de încredere, altele mai puțin, îți recomand să verifici mereu.