| Sucre_Sucre_1998 a întrebat:

Cat dureaza sa vina un pachet din UK in Romania
Si prin ce procedee trec pachetele, adica daca sunt verificate.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu, nu iti desface nimeni coletul. Intraba la posta de care apartii cat dureaza, iti va spune mai sigur, dar eu cred ca maxim o saptamana

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cam toate pachetele sint verificate prin sondaj, sau scanate... sau la expediere sint pusi sa arate ce au. Depinde. Ce, ai comandat droguri? Din UK poate ajunge in mai putin de o saptamana.

| Vvistula a răspuns:

Depinde prin e ce ai comandat, cand am luat de pe ebay a venit in 5 zile

| Madalynaly a răspuns:

Ajung intre o sapt si 2sapt...Si nu cred ca sunt verificate...

| Aduta_Ada_1998 a răspuns:

1sau2 saptamani

| Aduta_Ada_1998 a răspuns:

1sau2 saptamani
sinu ti- l desface
nu au voie