| Rachel_8278 a întrebat:

Salut, caut sa cumpar tablouri cu reclame vechi la bauturi, stie cineva vreun magazin in Bucuresti unde as putea gasi, sau online? Dar nu vreau sa fie pe canvas sau din acelea de tabla. Multumesc.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
O solutie ar fi sa le cauti pe situri de specialitate si/sau pur si simplu pe net si sa le imprimi. Majortiatea reclamelor la bauturi sunt straine, nu cred ca gasesti oricum originale pe la noi.
Iesi prin localuri si vezi peretii, eventual intraba-i pe ei de unde le-au procurat.
Succese