| UnuCuSapca a întrebat:

Salut ce as putea unui băiat de 13 ani de ziua lui?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Un PlayStation 4+un laptop ultima generaţie, şi dacă îţi rămâne ceva bănuţi, i-ai şi un Samsung s8. Succes.

| FaraNumePls a răspuns:

Poți să îl duci la film laughing

| Raduku_Criss_Msc_1992 a răspuns:

Ceva simbolic, sa isi aduca aminte de tine, o cana, o vaza, un ceas de perete cu poza voastra, sa nubii duci seturi cu deodorante si spreiuri!

| DC900 a răspuns:

Adidasi de firma(nike,adidas)sepci la fel, poate hanorace, dar depinde de baiat, unii baieti la varsta asta sunt inca copii si ii imbraca mama altii deja fumeaza si se imbraca "misto" si toate cele, dar daca e prima varianta ai putea sa ii iei un joc de pc daca are pc sau un joc de consola daca are consola