| Russenart a întrebat:

Salut, ce inseamna "WE Ship To Uk, The Product Are Ship From Uk warehouse, others Countries we'll ship from China"? E dintr-un anunt de pe eBay

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

1)WE Ship To Uk, The Product Are Ship From Uk warehouse
Comenzile din UK sunt expediate din depozitele din UK(UK-Marea Britanie)
2)others Countries we'll ship from China
Comenzile din alte tari vor fi expediate din china!(gen daca tu faci comanda din Romania o sa-ti trimita produsul din china!
Sper ca te-am lamurit happy

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca in Regatul Unit livreaza din depozitul de acolo, iar in celelalte tari livreaza din China.