| Costin9158754674 a întrebat:

Salut. Ce mai faceți? Eu mă gândeam să investesc în Cardano ADA, o monedă virtuală, probabil se va scumpi. Este corect? Sau o altă monedă?
Sau cum o minez? Și un wallet bun? Ms frumos.

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca am sti cum evolueaza piata, am fi deja cei mai bogati oameni ai planetei.
Investesti in ce moneda crezi de cuviinta.
Ada nu se mineaza. Cumperi niste ada, o pui intr-un pool si o primesti inapoi cu dobanda.
Daca nu investesti super multi bani si nici pe termen foarte lung, poti folosi wallet-urile exchange-urilor.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Excelentă idee! variația e promițătoare, imbietoare chiar!

https://economie.hotnews.ro/......dolari.htm

| Costin9158754674 explică (pentru sierra1):

Eu mă refer la Cardano ADA

| sierra1 a răspuns (pentru Costin9158754674):

Dacă ești in temă (?!) ai fi văzut că toate s-au dus in cap!