| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de Aliexpress? sunt de incredere? ati comandat vreodata de pe acest site? Am observat ca sunt preturile bune si ma tenteaza sa comand de acolo, chiar daca dureaza ceva pana ajung.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da. Comanda cu incredere

| AlexSalling a răspuns:

Sunt de incredere. Eu am comandat cateva chestii de la ei (mai mult o fac de pe Amazon) si a durat ceva pana sa imi vina.

| Vectra1 explică (pentru AlexSalling):

Cam cat a durat pana ti le-au adus? 1-2 luni?

| AlexSalling a răspuns (pentru Vectra1):

Nu. In jur de 15-20 de zile.

| Edmonds2342 a răspuns:

E un site bun, îți trimit ce comanzi, în câteva săptămâni.

| noink a răspuns:

Am comandat de foarte foarte multe ori. Am avut un lantisor care a ajuns in 2 luni. Restul in mai putin de o luna. Mi-am luat huse de telefon, casti, blugi, pensule de machiaj, panze de pictura si multe altele. Poti comanda cu incredere, in special produsele care au multe pareri de la clientii care ataseaza si poze. Produsele vin la poștă in orasul tau si trebuie sa mergi dupa ele in maxim 2 zile ca dupa aceea platesti o taxa de depozit. Eu am fost f f f multumita de toate produsele.

| bogdanaurel59 a răspuns:

Nu e de încredere aliexpress pentru că sunt chinezării. Eu mi-am luat un laptop in jur de 3000 de lei cu licență făcută dar țeapă că licența îmi va expira peste o lună. Și mi-am mai dat seama că laptopul este piratat. Asta se întâmplă când România a făcut relații comerciale cu chinezii. Trebuia să o facem cu americanii fie că ne place fie că nu.