| xAngelo a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despe magazile din afara pentru pc, laptop (ibuypower,cyberpower, amazon) credeti ca sunt sigure te poti baza pe iele daca puteti sa ma ajutati va multumes.

Răspuns Câştigător
| Andrei2991 a răspuns:

Pe primele 2 nu le stiu, dar pe Amazon da. Amazon e gen cel mai bun loc de unde poti sa iti cumperi lucruri din afara. Mai este AliExpress dar acolo sunt mai multe chinezarii ieftine. Amazon e cel mai bun dupa parerea mea

| xAngelo explică (pentru Andrei2991):

Cat crezi ca imi ia bani inplus daca imi trimite in Romania?

| Andrei2991 a răspuns (pentru xAngelo):

Pai depinde de unde le cumperi. Daca, cumperi din America in jur de 25 $ = 106 lei... In Europa e mai putin. Pe AliExpress transportul e foaaaarte ieftin.