| An0nim8 a întrebat:

ce parere aveti despre adidasii marca Asics? Sunt de calitate/rezistenti?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Marca nu inseamna intotdeauna calitate/rezistenta, eu am niste adidasi din piele mai no-name care dupa cateva luni arata si se comporta ca in prima zi. N-au nici o zgarietura, ruptura sau sa fie dezlipiti pe undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din cate stiu eu sunt foarte rezistenti. Bine, asta nu inseamna ca trebuie sa ii fortezi prea tare si sa mai ai asteptari de la ei.
Daca te comporti normal cu ei, o sa ii porti si zi de zi, cel putin 1 an. happy

| An0nim8 explică (pentru anonim_4396):

Aha,deci rezistenta mica. Am o pereche de nike free de un an de zile si i-am purtat aproape zi de zi,am urcat cu ei pe munte, am iesit des la alergat cu ei, ies in oras cu ei si arata ca noi, doar ca s-au dezlipit usor intr-o parte. Sunt ok adidasii, insa eu as fi vrut ceva mai rezistent. Pana la urma cred ca nimic nu depaseste la rezistenta adidasii aia chinezesti marca RGP de se gasesc in oboare la 20 de lei. Nu sunt ei confortabili, dar sunt de anduranta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru An0nim8):

Ca sa fiu sincer, eu iti recomand Puma, sunt fidel lor si mi se par cei mai rezistenti dintre toate firmele mari. Am unii, model Clasic, din piele de 2 ani, purtat aproape zilnic, iesit in oras, mers pe drum de tara etc si de-abia acum incep sa se vada urmele de uzura.
Plus ca inainte am avut Puma Hahmer, tot asa, 1 1/2 ani de purtat aproape incontinuu, am fost foarte multumit de ei. Acum, am Nike Renzo 2 si incep sa promita si astia.
Ideea e ca, la firmele astea mari, dai un ban dar stai in fata, parerea mea.
Bafta, orice ai alege. happy