| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre cel.ro?
Sunt de incredere?
Mi-am facut o configuratie la un pc si as vrea sa comand de la ei, ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am comandat telefoane de la ei, sunt ok, nicio problemă

| mihai69 a răspuns:

Da, sunt ok, și eu am cumpărat de la ei și a fost totul ok.

| Sn4k3 a răspuns:

Teaca fra, neauziti.

| zilog a răspuns:

Eu am fost director tehnic la firma de la care ei au luat acest site.
Intr-un fel ei ar cam fi copii fostului depozit de calculatoare
intr-un fel
pentru ca de acolo au luat site-ul

ce sa iti zic
sunt de nota 7, 5 din punctul meu de vedere pentru ca am cumparat o baterie pentru un laptop Lenovo 3000n 200
si mi-au dat o baterie perfecta dar care avea mufa exact la capatul celalalt
ca si cand ar fi fost in oglinda
am rambursat-o si pana la urma mi-au dat banii inapoi intr-o saptamana

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Sunt, am comandat de mai multe ori de la ei

| hacktek a răspuns:

Sunt serioşi şi ieftini. Apelează cu toată încrederea.