| StroeRadu98 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti despre site-ul Fruugo? As vrea sa-mi dau o comanda de un echipament de fotbal si imi cere ca metoda de plata doar cardul. Eu nu prea as avea tupeu sa bag cardul pe un site de genul. Voi ce parete aveti, merita sa comanzi de pe site-ul asta sau nu?

1 răspuns:
| rumi36 a răspuns:

De Fruugo nu stiu ce sa zic, pune cardul numai daca poti sa dai refund ca sa iti primesti si banii inapoi ulterior daca nu esti multumit de articol