| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce recomandări de telefoane imi puteti da pana in suma de 800 de lei?

6 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Iti recomand orice telefon pe care il garanteaza fabricatnul ca rezista la socuri
gen sa cada de la etajul 4
sau sa dai cu ciocanul in el

pentru ca in ziua de azi telefoanele sunt cam toate performante
dar importat acum este si dacă îl scapi din mână și se alege praful de el
si fabricantul nu iti dă imediat altul la schimb fară să îti mai ceară nici un ban și fără să te certe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xiaomi redmi note 8 pro sau Huawei nova 5t dar trebuie sa mai pui ceva bani. Le poți lua la SH

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy Grand Prime Plus

| AlaSwek a răspuns:

Salut Robert.
Un telefon performant și cu estetic destul de fain sunt cele de la Xiaomi, sau Samsung A21S, A50winking. Le dețin și sunt foarte faine, bateria tine mult

| lCupidon a răspuns:

Orice dar nu Samsung seria A dacă vrei sa fie și rezistente(mesaj de la un reparator de telefoane)

| lCupidon a răspuns:

Realme 6 este un telefon extraordinar, are doar recenzii bune pe yt(nu ma lasă să scriu numele întreg)