| anonim_4396 a întrebat:

Ce rochie imi recomandați pentru o nuntă? Lungă, scurta? Culoare? Precizez si ca sunt cam plinuta, deci imi doresc ceva care să mă avantajeze.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

O rochie de nuntă pentru dumneavoastră, dacă nu aveți picioarele groase, e suficient să fie până sub genunchi.
Ca și culoare, evitați culori închise, negru, de exemplu sau stridente, roșu aprins, de exemplu.
Eventual, un vișiniu mai deschis, un bleumarin.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

O rochie de nuntă pentru dumneavoastră, dacă nu aveți picioarele groase, e suficient până sub genunchi. De asemenea, linii drepte, nu mulată, iar ca și culoare, nu trebuie închisă, dar nici stridentă. Un vișiniu, bleumarin. Evitați negru și culori stridente!

| VCIRSOLL a răspuns:

Rochia trebuie să fie decenta, ceva ce îți arată respect față de tine.Deci,sa nu îți fie strâmtă scurta (după genunchi ), un mâneci cât mai lungi (așa incât sa nu îți vadă subratul ), și sa nu ai decolteu, altfel ți se va vedea sânii și vei fi numita destrăbălata.