| christian90 a întrebat:

Salut!
Cine imi poate povesti cum se face returul la Emag -Easy Box? Am intrat pe site pentru cerere retur (incaltaminte), observ ca pot selecta motive retur, Easy Box-ul la care vreau sa fac retur si banii inapoi sau voucher, dar banuiesc ca nu mi se va deschide o usa din raft ca prin minune. Presupun ca este nevoie de un cod sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E acelasi lucru ca atunci cand ridici coletul, primesti un cod, scanezi, lasi coletul unde ti se deschide usa si vine curierul sa il ridice de acolo.

| christian90 explică (pentru Intruder19):

Mersi.

| bellucci a răspuns (pentru Intruder19):

Salut! Pe coletul respectiv(care se returneaza), trebuie scris ceva(adresa mea etc.)? sau impachetez si atat? Mersi.