| Bogdan8102 a întrebat:

Salut! Comenzile prin eMag genius trebuie plătite obligatoriu cu cardul sau se poate opta și pentru numerar la easybox? As dori să-mi iau genius gratuit pentru 3 luni și as vrea mai multe detalii va rog, daca pot plati cu alt card decât cel din cont. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La Easybox nu se plateste numerar. Doar cu cardul. Poti plati cu orice card daca ai suma respectiva comenzii facute.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La easybox nu poți plăti numerar. In rest folosești orice card vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La easybox poți plăti doar cu cardul, asta dacă nu cumva plătești online înainte ( pe eMAG). La easybox nu poți plăti numerar.

| Bogdan8102 explică:

Mulțumesc pentru ajutor, v as da la toți funda dar nu îmi permite site ul. Am ales totuși primul in ordine alfabetica a username-ului