| Ionel648 a întrebat:

Cu ce transporta Media Galaxy?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Caruta, avionul, vaporul, bicicleta... cu ce ai vrea sa transporte? De obicei folosesc masinile proprii. Daca nu, folosesc o firma de curierat.

| dannyel86 a răspuns:

MediaGalaxy tine de Altex. Banuiesc ca politica de livrare e aceeasi.

| gabicoo a răspuns:

Cu basculanta.(Sa nu crezi ca am glumit).
Ai grja cu astia. Nu sunt seriosi. Daca ai ghinion si ti se strica ceva ce cumperi de la ei primesc produsul in garantie cu mare greutate. Daca totusi il primesc incearca sa te convinga ca s-a stricat din vina ta si te pun sa platesti tu reparatia. De schimbat produsul sau de returnat banii nici vorba.
Eu nu recomand cumparaturile online. Dar daca nu ai de ales comanda pe eMag. La astia macar poti face retur. Îti dau banii înapoi, e drept cu intârziere, dar nu am ce le reprosa.
La Altex si sora lor mai mica Media Galaxy accepta returul doar daca considera ei ca e justificat.( la ei foarte rar e justificat, aproape de loc. Ei vand doar produse de "calitate", iar cel e nemultumit e rau intentionat. Nu?)
happy

| UnSimpluRoman a răspuns:

Fan curier?

| StefanGGXX a răspuns:

Cu deltaplanul