| denisTiky a întrebat:

Cum comand de la pc garage prin posta? Este bine ce am bifat acolo? Exista livrare prin posta la pc garage?

Tin sa mentionez ca daca aleg "Ridic personal sau, bla bla bla" nu imi da sa aleg orasul de unde sunt eu, pe eMAG iti da sa alegi daca vrei livrare prin posta sau curier, si daca alegi posta iti da cost suplimentar de vreo 4 lei si te pune sa alegi localoitate,judetul, tot, Pe pc-garage, nu.

Nu stiu daca m-am exprimat bine ca sa intelegeti la ce ma refer, daca nu ati inteles ceva lasati-mi mesaj. Funda!

poza: https://imgur.com/a/BnkoJKF

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu au livrare prin posta si ce ai bifat trebuie sa te duci in Bucuresti sa-l iei. Uite aici: http://bit.ly/2rTTEH4

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exista livrare prin fan curier direct la domiciliu, acum poti sa ridici si produsele de la posta daca ai fi specificat acolo o anumita posta

| denisTiky explică (pentru RAY):

Pai nu specifica nimic, am facut comanda si zice ceva de genul: "acum poti ridica comanda de la sediul magazin (ceva de genul) dupa ce ai facut plata"

| RAY a răspuns (pentru denisTiky):

Am vazut si eu asta, da-mi factura de finalizare sa vad ce scrie