| Justusee34 a întrebat:

Cum comand de pe eMAG cu rate fara dobanda ca eu am vazut ca iti trebuie card brd, raiffeisen?
Dar cand am incercat sa dau comanda nu imi arata optiunea pentru rate.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai card de credit din cele menționate acolo?
Dacă da, la plasarea comenzii, când alegi cardul cu care să faci plata, dacă e recunoscut printre cele care au această posibilitate, ți se oferă posibilitatea să optezi pentru un anumit plan de rate. Abia apoi plasezi comanda propriu-zisă.

| RoCkKiD a răspuns:

Iiti trebuie un card de credit de la una din bancile listate acolo. Dupa ce ai cardul ala de la banca il folosesti cand faci achizitia.