| Benyamin173 a întrebat:

Daca am 14 ani pot comanda de la starbucks?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ai putea?

| aXy99 a răspuns:

Am vazut o gramada de copii de varsta ta ce consumau cantitati (prea) mari de cofeina din cafelele alea imense si scumpe. Daca ei pot, tu de ce n-ai putea?

| GPA a răspuns:

"Minorilor care nu au împlinit vârsta de 18 ani nu li se permite solicitarea de servicii, nici să comunice pe site-ul starbucksromania, și nici să participe la concursuri sau campanii ale AmRest Coffee S.R.L., decât dacă aceasta se realizează în numele minorului de către reprezentantul legal sau tutorele minorului în cauză, conform legii" dpdv al cerințelor Starbucks România.

| Benyamin173 explică:

Am luat, nu mi-a spus nimic cei de starbucks!

| Pelican05 a răspuns:

Da. Poftă bună!