| SSaleu20 a întrebat:

Salut, daca am facut o comanda online de pe eMAG si am platit cu cardul si au luat banii si am dat anulare comanda inainte ca ea sa fie data la curier, in cat timp imi vin banii pe card inapoi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu a plecat produsul in 30 zile. Daca a plecat la 30 zile dupa revenirea in magazin. Deci daca a plecat sa refuzi ridicarea lui de la curier!

| Frank51 a răspuns:

Dacă ai cardul salvat, teoretic se virează în 30 de minute prin instant money back. Eu am primit de vreo 3 ori așa.

| AdiMihai25 a răspuns:

Salut, în maxim 3-7 zile lucrătoare.

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Daca a dat accept la sistemul de plata, in cazul in care nu ai trimis un extras de cont, nu stiu daca ii mai vezi fara o plangere la protectia consumatorului. Ia legatura telefonic cu ei si rezolva.