| vampiruP a întrebat:

Daca am ochii căprui închis si vreau sa imi iau lentile pentru a avea ochii albaștrii,ce culoare sa fie lentilele, deoarece am auzit ca in cazul meu trebuie sa fie verzi pentru a iesi ochii albastri!

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te consulti cu un oftamolog inainte de a face o comanda. El iti va recomanda lentilele potrivite pentru tine.
Lentilele de contact opace schimba complet culoarea ochiului dar nuanta rezultata depinde de culoarea ochilor si de lumina.