| Marcelian43 a întrebat:

Salut, daca comand ceva din alta tara de la (Marshmello) trebuie sa platesc la posta/curier in lei sau in dolari?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Comenzile internaționale se plătesc DOAR online asa ca nu contează moneda.

| ziftode a răspuns:

Https://www.android.com/versions/marshmallow-6-0/
aia e o versiune de Android, mai exact Android 6
ce legatura oarecare are cu posta, curieri, dolari, WHATEVER?!?

| debarasator63 a răspuns:

Daca cumperi din afara platesti cu cardul si-ti face automat conversia in moneda respectiva. La comenzile afara este inclus (de regula) si transportul, cu exceptia produselor free shipping.