| Paraschivstefan10 a întrebat:

Daca cumpar de pe okazii risc sa i-ai teapa? (Scuze daca am scris gresit)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Am și cumpărat, am și vândut pe OKAZII - nici vorbă de vreo țeapă. Dar asta nu înseamnă că nu e posibil.
Sfaturi:
- nu cumpăra niciodată ceva de la un user nou înscris, fără referințe (sau cu referințe le licitații de paste de pix);
- nu cumpăra nimic cu livrare prin coletărie, decât dacă se acceptă verificarea produsului înaintea primirii coletului;
- nu trimite bani în avans.
Cred că o parte dintre astea le găsești și acolo, la secțiunea de îndrumări.

| Paraschivstefan10 explică (pentru mihai69):

Multumesc man! http://m.okazii.ro/......a174820702 de la el

| mihai69 a răspuns (pentru Paraschivstefan10):

E vânzător de încredere, are magazin, oferă garanție - ce vrei mai mult?!?

| Paraschivstefan10 explică (pentru mihai69):

Calumea. Eu nu m-am uitat acolo ca are reviuri bune (sau cum se scrie)

5 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut,Paraschivstefan10! Pe Okazii.ro ai toate mijloacele necesare astfel incat sa nu iti iei teapa. Cumpara cu Garantia de Livrare si vei avea la dispozitie 3 zile pentru a putea sa verifici daca produsul corespunde descrierii de pe site. Despre cum sa cumperi in siguranta de pe Okazii.ro poti citi si aici http://ajutor.okazii.ro/category/cumpararea. Pentru informatii suplimentare ne poti suna la 0374652944 sau ne poti scrie pe suport@okazii.ro. O zi frumoasa!